Takipte Kalın

SEFER AYININ SON ÇARŞAMBASINDA KILINMASI GEREKEN NAMAZ

Bu namaz sefer ayının son çarşambası kuşluk vaktinden ikindi namazına kadar kılınması gerekir.her mü'min in kılması uygundur.2010 yılının şubat ayının 10 günü sefer ayının son çarşambası'sır.Cenab-ı Mevla o ay içerisinde yeryüzüne inmekte olan 320,000 bin beladan namaz kılan mü'min leri muhaf tutar.

  HAKK’A SIĞINMAK İÇİN SEFER AYI NAMAZI
 
Her kim ki Sefer ayının son Çarşamba günü 4 rekât namaz kılar ise bu Sefer ayında yeryüzüne gelen 320,000 belâdan sana sığınırım diye dua eder ise Allah u zülcelâl hazretleri ol kimseyi bir yıl boyunca muhafazası altına alır.
 
      Namaz kılınış şekli böyle’dir:
 
1.rekât’ta 1 fatiha,17 inna a’tayna,5 ihlâsı şerif,1 felak,1 nas
2.rekât’ta 1 fatiha,17 inna a’tayna,5 ihlâsı şerif,1 felak,1 nas
3. rekât’ta 1 fatiha,17 inna a’tayna,5 ihlâsı şerif,1 felak,1 nas
4. rekât’ta 1 fatiha,17 inna a’tayna,5 ihlâsı şerif,1 felak,1 nas
 
Yukarıda işlem bittikten sonra namaz tamamlanmış olur,dilinizin döndüğü kadar rabbinize dua ediniz ki,Rabbiniz de kabul buyursun.o öyle Mabud ki,hiçbir kimseyi zelil ve perişan etmez.siler bilmezmisiniz ki,rahman sıfatıyla inanana da inanmayana da vermektedir.biz mü’min kullarına neden vermesin.
 
                      ALLAH’IN LUTFUNA MAZHAR OLUR
 
Her gün beş vakit namazı müteakip yirmi bir defa besmele-i şerife okumak itiyat eden kimse her bir hususta mazhar-ı lütf-i Huda ve nail-i inayet-i Kibriya olur. Cenab-ı hak’ın rahman ve rahim esma-ı kudsiyyeyi bereketiyle her türlü esir olmaktan, emin ve mahfuz olur.
 
      Her kim ki besmele-i şerif’in zikrine devam ederse ismi Azam’ın anahtarını eline almış olur.